Met de nieuwe modellen richt Citroën echt op elektrisch en hybride uitvoeringen. Logisch ook, want we moeten allemaal verduurzamen. Daarnaast komen er in ons land steeds meer emissievrije zones bij waar niet meer gereden mag worden met een benzine- of dieselauto. Van Vliet PGH is jouw ervaren adres voor alle Citroën modellen en wij bieden jou een ruim assortiment aan elektrische of hybride voertuigen uit onze Citroën voorraad. Wanneer jij interesse hebt in één van de elektrische of hybride Citroën modellen, dan staan wij graag voor je klaar. Uiteraard denken wij graag met je mee als je nog niet precies weet welk model het best bij jou past.
Wil jij een elektrische of hybride Citroën gaan rijden, privé of zakelijk? Dan ben je aan het juiste adres bij Autocentrum van Vliet. Wij hebben altijd een ruime en gevarieerde elektrische en hybride voorraad Citroën modellen voor je klaarstaan. Voor zowel nieuwe modellen, maar ook occasions ben je bij ons aan het juiste adres. Wanneer jij interesse hebt in een elektrische of hybride Citroën, dan nodigen wij je graag uit om bij ons langs te komen. Wij staan voor je klaar in Woerden, Bodegraven, Alphen a/d Rijn, Waddinxveen en Gouda.












Kia EV3
GT-PlusLine 81.4 kWh BTW auto! Full Options
- achterbank verwarmd
- actieve noodgeval assistent
- Apple Carplay/Android Auto
- Autonomous Emergency Braking
- cruise control adaptief met Stop&Go en stuurhulp
- dodehoekdetectie met correctie
- electronic climate controle
- elektrisch glazen schuif-/kanteldak
- file assistent
- LED koplampen
- lichtmetalen velgen 5-spaaks 19"
- luxe kunstlederen bekleding
Terug naar overzicht 6x bekeken
Specificaties
| Kenteken | NL HDP-13-N |
|---|---|
| Carrosserie | SUV |
| Bouwjaar | 2025 |
| Kleur | Ivory silver |
|---|---|
| Brandstof | Elektrisch |
| Energielabel | A |
| Transmissie | Automaat |
|---|---|
| Bekleding | Kunstleer |
| Aantal deuren | 5 |
| Acceleratie | 7,9 s |
|---|---|
| BTW/Marge regeling | BTW is aftrekbaar |
| Datum deel 1a | 07-02-2025 |
| Gewicht | 1785 Kg |
|---|---|
| Koppel | 283 Nm |
| Max trekgewicht | 1000 Kg |
| Vermogen | 204 pk (150 kw) |
|---|
Elektrische specificaties
| Actieradius tot | 563 km |
|---|---|
| Accucapaciteit | 81 kWh |
| Laadvermogen | 11 kW |
| Snellaadvermogen | 128 kW |
| Opladen AC (20-80%) | 8u 30m |
| Gemiddeld verbruik | 16 kWh/100 km |
Omschrijving
Opties
| achterbank verwarmd |
| actieve noodgeval assistent |
| Apple Carplay/Android Auto |
| Autonomous Emergency Braking |
| cruise control adaptief met Stop&Go en stuurhulp |
| dodehoekdetectie met correctie |
| electronic climate controle |
| elektrisch glazen schuif-/kanteldak |
| file assistent |
| LED koplampen |
| lichtmetalen velgen 5-spaaks 19" |
| luxe kunstlederen bekleding |
| navigatiesysteem full map |
| rijstrooksensor met correctie |
| vervolgbotsing preventie |
| voorstoelen verwarmd |
| zelfstandige rijstrookwissel |
| achterbank in delen neerklapbaar |
| achteruitrij assistent |
| achteruitrijcamera |
| afdaal assistent |
| alarm klasse 1(startblokkering) |
| Anti Blokkeer Systeem |
| armsteun achter |
| armsteun voor |
| audio installatie premium |
| automatische snelheids begrenzing |
| autonome parkeerfunctie |
| bagagedek |
| bandenspanningscontrolesysteem |
| bestuurdersairbag |
| bestuurdersstoel in hoogte verstelbaar |
| binnenspiegel automatisch dimmend |
| Bluetooth telefoonvoorbereiding |
| bots waarschuwing systeem |
| buitenspiegels elektrisch inklapbaar |
| buitenspiegels elektrisch verstel- en verwarmbaar |
| buitenspiegels in andere kleur |
| centrale airbag voor |
| connected services |
| dakrails |
| dimlichten automatisch |
| draadloze telefoonlader |
| elektrisch bedienbare achterklep |
| elektrisch verstelb. bestuurdersstoel met geheugen |
| elektrisch verstelbare passagiersstoel |
| elektrische ramen achter |
| elektrische ramen voor |
| Elektronisch Stabiliteits Programma |
| extra getint glas |
| glans exterieur delen |
| grootlichtassistent |
| head-up display |
| hemelbekleding donker |
| hill hold functie |
| hoofd airbag(s) achter |
| hoofd airbag(s) voor |
| keyless entry |
| keyless start |
| kleur mat |
| kruisend verkeer detectie |
| LED achterlichten |
| LED dagrijverlichting |
| lendesteunen (verstelbaar) |
| multimedia scherm klein |
| multimedia-voorbereiding |
| oplaadmogelijkheid |
| parkeer assistent |
| parkeersensor voor en achter |
| passagiersairbag |
| passagiersstoel in hoogte verstelbaar |
| regensensor |
| Reiniging in- en exterieur |
| rondomzicht camera |
| sfeerverlichting |
| smartphone entry |
| sportief interieur |
| spraakbediening |
| stoel ventilatie voor |
| stuur kunstleder |
| stuur verstelbaar |
| stuurbekrachtiging |
| stuurwiel multifunctioneel |
| stuurwiel verwarmd |
| uitstap waarschuwing |
| Vehicle-to-load |
| verkeersbord detectie |
| vermoeidheids herkenning |
| volledig digitaal instrumentenpaneel |
| warmtewerend glas |
Inruilwaarde berekenen





