Met de nieuwe modellen richt Citroën echt op elektrisch en hybride uitvoeringen. Logisch ook, want we moeten allemaal verduurzamen. Daarnaast komen er in ons land steeds meer emissievrije zones bij waar niet meer gereden mag worden met een benzine- of dieselauto. Van Vliet PGH is jouw ervaren adres voor alle Citroën modellen en wij bieden jou een ruim assortiment aan elektrische of hybride voertuigen uit onze Citroën voorraad. Wanneer jij interesse hebt in één van de elektrische of hybride Citroën modellen, dan staan wij graag voor je klaar. Uiteraard denken wij graag met je mee als je nog niet precies weet welk model het best bij jou past.
Wil jij een elektrische of hybride Citroën gaan rijden, privé of zakelijk? Dan ben je aan het juiste adres bij Autocentrum van Vliet. Wij hebben altijd een ruime en gevarieerde elektrische en hybride voorraad Citroën modellen voor je klaarstaan. Voor zowel nieuwe modellen, maar ook occasions ben je bij ons aan het juiste adres. Wanneer jij interesse hebt in een elektrische of hybride Citroën, dan nodigen wij je graag uit om bij ons langs te komen. Wij staan voor je klaar in Woerden, Bodegraven, Alphen a/d Rijn, Waddinxveen en Gouda.


























Alfa Romeo Junior
Elettrica Speciale 54 kWh
- airco (automatisch)
- Apple Carplay/Android Auto
- lichtmetalen velgen 5-spaaks 18"
- metaalkleur
- navigatiesysteem
- stof/kunstlederen bekleding
- voorstoelen verwarmd
- warmtepomp
Terug naar overzicht 15x bekeken
Specificaties
| Kenteken | NL KHF-52-X |
|---|---|
| Carrosserie | SUV |
| Bouwjaar | 2026 |
| Kleur | Arese Silver (519) |
|---|---|
| Brandstof | Elektrisch |
| Energielabel | A |
| Transmissie | Automaat |
|---|---|
| Bekleding | Half leder / stof |
| Aantal deuren | 5 |
| Acceleratie | 9 s |
|---|---|
| BTW/Marge regeling | BTW is aftrekbaar |
| Datum deel 1a | 30-04-2026 |
| Gewicht | 1520 Kg |
|---|---|
| Koppel | 260 Nm |
| Vermogen | 156 pk (115 kw) |
Elektrische specificaties
| Actieradius tot | 413 km |
|---|---|
| Accucapaciteit | 54 kWh |
| Laadvermogen | 11 kW |
| Snellaadvermogen | 100 kW |
| Opladen AC (20-80%) | 5u 45m |
| Gemiddeld verbruik | 15 kWh/100 km |
Omschrijving
Opties
| airco (automatisch) |
| Apple Carplay/Android Auto |
| lichtmetalen velgen 5-spaaks 18" |
| metaalkleur |
| navigatiesysteem |
| stof/kunstlederen bekleding |
| voorstoelen verwarmd |
| warmtepomp |
| achterbank in delen neerklapbaar |
| achteruitrijcamera |
| alarm klasse 1(startblokkering) |
| Anti Blokkeer Systeem |
| armsteun voor |
| audio installatie |
| automatische snelheids begrenzing |
| Autonomous Emergency Braking |
| bestuurdersairbag |
| bestuurdersstoel met massage |
| binnenspiegel automatisch dimmend |
| buitenspiegels elektrisch inklapbaar |
| buitenspiegels elektrisch verstelbaar |
| buitenspiegels in andere kleur |
| buitenspiegels verwarmbaar |
| connected services |
| cruise control adaptief met Stop&Go en stuurhulp |
| dodehoek detectie |
| draadloze telefoonlader |
| elektrisch bedienbare achterklep met sensorsturing |
| elektrisch verstelbare bestuurdersstoel |
| elektrische ramen voor en achter |
| Elektronisch Stabiliteits Programma |
| extra getint glas |
| file assistent |
| glans exterieur delen |
| hill hold functie |
| hoofd airbag(s) voor |
| keyless entry |
| keyless start |
| kosten tenaamstelling |
| LED achterlichten |
| lederen stuurwiel |
| matrix LED koplampen |
| multimedia scherm klein |
| multimedia-voorbereiding |
| oplaadmogelijkheid |
| Pack Techno |
| parkeersensor achter |
| parkeersensor voor |
| passagiersairbag |
| regensensor |
| sfeerverlichting |
| stuurwiel multifunctioneel |
| verkeersbord detectie |
| verwarmde voorruit |
| volledig digitaal instrumentenpaneel |
| WiFi voorbereiding |
| zij airbag(s) voor |
Inruilwaarde berekenen




