Met de nieuwe modellen richt Citroën echt op elektrisch en hybride uitvoeringen. Logisch ook, want we moeten allemaal verduurzamen. Daarnaast komen er in ons land steeds meer emissievrije zones bij waar niet meer gereden mag worden met een benzine- of dieselauto. Van Vliet PGH is jouw ervaren adres voor alle Citroën modellen en wij bieden jou een ruim assortiment aan elektrische of hybride voertuigen uit onze Citroën voorraad. Wanneer jij interesse hebt in één van de elektrische of hybride Citroën modellen, dan staan wij graag voor je klaar. Uiteraard denken wij graag met je mee als je nog niet precies weet welk model het best bij jou past.
Wil jij een elektrische of hybride Citroën gaan rijden, privé of zakelijk? Dan ben je aan het juiste adres bij Autocentrum van Vliet. Wij hebben altijd een ruime en gevarieerde elektrische en hybride voorraad Citroën modellen voor je klaarstaan. Voor zowel nieuwe modellen, maar ook occasions ben je bij ons aan het juiste adres. Wanneer jij interesse hebt in een elektrische of hybride Citroën, dan nodigen wij je graag uit om bij ons langs te komen. Wij staan voor je klaar in Woerden, Bodegraven, Alphen a/d Rijn, Waddinxveen en Gouda.


























































Peugeot e-Expert
L3 75 kWh
- Bedrijfswagen
- airco
- bestuurdersstoel in hoogte verstelbaar
- cruise control
- lendesteunen (verstelbaar)
- navigatiesysteem
- parkeersensor achter
- parkeersensor voor
- zijschuifdeur rechts
Terug naar overzicht 60x bekeken
Specificaties
| Kenteken | NL V-15-NHK |
|---|---|
| Carrosserie | Gesloten bestelwagen |
| Bouwjaar | 2025 |
| Kleur | Icy White (licht wit) |
|---|---|
| Brandstof | Elektrisch |
| Energielabel | Onbekend |
| Transmissie | Automaat |
|---|---|
| Bekleding | Stof |
| Aantal deuren | 5 |
| BTW/Marge regeling | BTW is aftrekbaar |
|---|---|
| Datum deel 1a | 29-09-2025 |
| Gewicht | 2027 Kg |
| Koppel | 260 Nm |
|---|---|
| Max trekgewicht | 1000 Kg |
| Onderhoudsboekjes | Dealer onderhouden |
| Vermogen | 136 pk (100 kw) |
|---|
Elektrische specificaties
| Actieradius tot | 351 km |
|---|---|
| Accucapaciteit | 75 kWh |
| Laadvermogen | 11 kW |
| Snellaadvermogen | 100 kW |
| Opladen AC (20-80%) | 7u |
| Snelladen DC (20-80%) | 48 min |
| Gemiddeld verbruik | 24 kWh/100 km |
Omschrijving
Opties
| airco |
| bestuurdersstoel in hoogte verstelbaar |
| cruise control |
| lendesteunen (verstelbaar) |
| navigatiesysteem |
| parkeersensor achter |
| parkeersensor voor |
| zijschuifdeur rechts |
| 11 kW lader |
| 2 zitplaatsen rechtsvoor |
| achterdeuren zonder ruit |
| alarm klasse 1(startblokkering) |
| Anti Blokkeer Systeem |
| armsteun voor |
| automatische snelheids begrenzing |
| Autonomous Emergency Braking |
| bandenspanningscontrolesysteem |
| bestuurdersairbag |
| Bluetooth telefoonvoorbereiding |
| boordcomputer |
| Brake Assist System |
| buitenspiegels elektrisch inklapbaar |
| buitenspiegels elektrisch verstelbaar |
| buitenspiegels verwarmbaar |
| centrale deurvergrendeling met afstandsbediening |
| Comfort scheidingswand (t.b.v. betere verstelbaarheid van bestuurdersstoel) |
| connected services |
| DAB ontvanger |
| dimlichten automatisch en regensensor |
| dodehoek detectie |
| elektrische ramen voor |
| Elektronisch Stabiliteits Programma |
| extra verwarming interieur |
| geluidsisolerend glas |
| grootlichtassistent |
| hill hold functie |
| houten vloer in laadruimte |
| Instructieboekjes aanwezig |
| kleur wit |
| Laadruimte-pakket |
| LED dagrijverlichting |
| mistlampen voor |
| multimedia scherm klein |
| multimedia-voorbereiding |
| Navigatie-pakket |
| Onderhoudsboekje (fysiek) |
| oplaadmogelijkheid |
| passagiersairbag |
| radio |
| Reservewiel |
| rijstrooksensor met correctie |
| spraakbediening |
| stoffen bekleding |
| stuur verstelbaar |
| stuurbekrachtiging snelheidsafhankelijk |
| stuurwiel multifunctioneel |
| tussenschot volledig |
| veiligheidshesjes |
| vermoeidheids herkenning |
| Volledige dealeronderhoudshistorie beschikbaar |
| Volwaardig reservewiel |
| zijwandbekleding laadruimte |
Inruilwaarde berekenen




