Met de nieuwe modellen richt Citroën echt op elektrisch en hybride uitvoeringen. Logisch ook, want we moeten allemaal verduurzamen. Daarnaast komen er in ons land steeds meer emissievrije zones bij waar niet meer gereden mag worden met een benzine- of dieselauto. Van Vliet PGH is jouw ervaren adres voor alle Citroën modellen en wij bieden jou een ruim assortiment aan elektrische of hybride voertuigen uit onze Citroën voorraad. Wanneer jij interesse hebt in één van de elektrische of hybride Citroën modellen, dan staan wij graag voor je klaar. Uiteraard denken wij graag met je mee als je nog niet precies weet welk model het best bij jou past.
Wil jij een elektrische of hybride Citroën gaan rijden, privé of zakelijk? Dan ben je aan het juiste adres bij Autocentrum van Vliet. Wij hebben altijd een ruime en gevarieerde elektrische en hybride voorraad Citroën modellen voor je klaarstaan. Voor zowel nieuwe modellen, maar ook occasions ben je bij ons aan het juiste adres. Wanneer jij interesse hebt in een elektrische of hybride Citroën, dan nodigen wij je graag uit om bij ons langs te komen. Wij staan voor je klaar in Woerden, Bodegraven, Alphen a/d Rijn, Waddinxveen en Gouda.














Citroën Ë-C3
Max
- Achteruitrijcamera
- Boordlader 11kW - 3 fasen
- Dagrijverlichting
- Draadloze telefoonlader
- Extra getinte achterste zijruiten en achterruit
- Koplampen met ECO LED verlichting
- Neerklapbare achterbank 60/40
- Parkeersensoren achter
Terug naar overzicht 9x bekeken
Specificaties
| Kenteken | NL 705368590 |
|---|---|
| Carrosserie | Hatchback |
| Bouwjaar | 2026 |
| Kleur | POLAR WHITE SOLID |
|---|---|
| Brandstof | Elektrisch |
| Energielabel | A |
| Transmissie | Automaat |
|---|---|
| Bekleding | Onbekend |
| Aantal deuren | 5 |
| Acceleratie | 11,5 s |
|---|---|
| Afmetingen in cm (L B H) | 402 X 176 X 157 |
| BTW/Marge regeling | BTW is aftrekbaar |
| Gewicht | 1391 Kg |
|---|---|
| Koppel | 260 Nm |
| Max trekgewicht | 550 Kg |
|---|
Elektrische specificaties
| Opladen AC (20-80%) | 4u 45m |
|---|---|
| Gemiddeld verbruik | 16 kWh/100 km |
| Actieradius tot | 327 km |
| Accucapaciteit | 44 kWh |
| Laadvermogen | 1 kW |
| Snellaadvermogen | 100 kW |
Omschrijving
Opties
| Achteruitrijcamera |
| Boordlader 11kW - 3 fasen |
| Dagrijverlichting |
| Draadloze telefoonlader |
| Extra getinte achterste zijruiten en achterruit |
| Koplampen met ECO LED verlichting |
| Neerklapbare achterbank 60/40 |
| Parkeersensoren achter |
| 12v aansluiting op dashboard |
| 17" lichtmetalen velgen met 'Atacamite' 205/50 R17 banden |
| 1x USB aansluiting vóór |
| 2 speakers |
| 6 Airbags (front-, zij- en gordijnairbags) |
| Achterlampen met 3D LED-verlichting |
| Achterspoiler |
| Active Lane Departure Warning System |
| Active Safety Brake |
| Ambiance Série |
| Automatisch dimmende binnenspiegel |
| Automatische lichtsensor |
| Automatische regensensor |
| Bandenreparatieset ipv reservewiel |
| Bandenspanningscontrolesysteem |
| bCall (pechhulp assistentie) |
| Bluetooth |
| Boordlader 11kW - 3 fase i.c.m. Elektrisch 113pk Comfort Range |
| Boordlader 7,4kW - 1 fase i.c.m. Elektrisch 113pk Urban Range |
| Centrale portiervergrendeling met afstandsbediening |
| Citroën Advanced Comfort® vering met Progressive Hydraulic Cushions |
| Citroën C-ZEN lounge interieur |
| Citroën Head-up Display |
| Climate Control |
| Connect One |
| Connect PLUS (12 maanden gratis) |
| Connect PLUS (12 maanden gratis), incl.: e-Remote Control: controle laadinformatie e-Routes App: trip planner met live verbinding met C3 Elektrisch |
| Cruise control met snelheidsbegrenzer |
| Dakrails |
| Driver Attention Alert |
| eCall (noodhulp assistentie) |
| Elektrisch bedienbare ramen achter |
| Elektrisch bedienbare ramen vóór |
| Elektrisch inklapbare & verwarmde buitenspiegels |
| Elektrisch verstelbare buitenspiegels |
| Find my car (lokalisatie van het voertuig) |
| Geluidwerende voorruit |
| Glossy Black B/C stijl |
| Grootlichtassistent |
| Hill Start Assist |
| Hoofdsteunen vóór, in hoogte verstelbaar |
| In hoogte verstelbare bestuurdersstoel |
| Installatievoorziening kinderzitjes (ISOFIX) op achterbank |
| Laadkabel type 2 (CCS) mode 3 (i.c.m. Elektrisch) |
| Matt Black B/C stijl |
| My Citroen Drive met 10.25'' touchscreen (3D Navigatie + draadloze mirrorfunctie met Apple Carplay en Android Auto) |
| Opbergruimte in middenconsole met 2 bekerhouders |
| Opbergruimte in vóór- en achterdeuren t.b.v. fles van 1 liter |
| Opbergtassen aan achterzijde voorstoelen |
| Plaffonière vóór LED lamp met 2x leeslampjes |
| Silverkleurige afwerking op dashboard en voordeuren |
| Skidplates vóór & achter |
| Smartphone Station (telefoonhouder) |
| Snelladen tot 100 kW i.c.m. Elektrisch 113pk Comfort Range |
| Stuurwiel bekleed met kunstleder en chromen afwerking |
| Stuurwiel in hoogte en diepte verstelbaar |
| Telemaintenance (onderhoudsmeldingen vanuit de auto op uw mobiele telefoon) |
| Ultra Blue afwerking op dashboard en voordeuren |
| Verkeersbordherkenning |
| Vloermatten vóór en achter |
| Wielomlijsting uitgevoerd in matzwart |
Inruilwaarde berekenen


