Met de nieuwe modellen richt Citroën echt op elektrisch en hybride uitvoeringen. Logisch ook, want we moeten allemaal verduurzamen. Daarnaast komen er in ons land steeds meer emissievrije zones bij waar niet meer gereden mag worden met een benzine- of dieselauto. Van Vliet PGH is jouw ervaren adres voor alle Citroën modellen en wij bieden jou een ruim assortiment aan elektrische of hybride voertuigen uit onze Citroën voorraad. Wanneer jij interesse hebt in één van de elektrische of hybride Citroën modellen, dan staan wij graag voor je klaar. Uiteraard denken wij graag met je mee als je nog niet precies weet welk model het best bij jou past.
Wil jij een elektrische of hybride Citroën gaan rijden, privé of zakelijk? Dan ben je aan het juiste adres bij Autocentrum van Vliet. Wij hebben altijd een ruime en gevarieerde elektrische en hybride voorraad Citroën modellen voor je klaarstaan. Voor zowel nieuwe modellen, maar ook occasions ben je bij ons aan het juiste adres. Wanneer jij interesse hebt in een elektrische of hybride Citroën, dan nodigen wij je graag uit om bij ons langs te komen. Wij staan voor je klaar in Woerden, Bodegraven, Alphen a/d Rijn, Waddinxveen en Gouda.






















































Citroën E-Berlingo
L2 50 kWh
- Bedrijfswagen
- airco
- bestuurdersstoel in hoogte verstelbaar
- comfortstoel(en)
- cruise control
- full-LED koplampen
- parkeersensor achter
- passagiersstoel
- zijschuifdeur rechts
Terug naar overzicht 26x bekeken
Specificaties
| Kenteken | NL VR-7-ENZ |
|---|---|
| Carrosserie | Gesloten bestelwagen |
| Bouwjaar | 2026 |
| Kleur | Icy White (licht wit) |
|---|---|
| Brandstof | Elektrisch |
| Energielabel | Onbekend |
| Transmissie | Automaat |
|---|---|
| Bekleding | Stof |
| Aantal deuren | 5 |
| BTW/Marge regeling | BTW is aftrekbaar |
|---|---|
| Datum deel 1a | 01-05-2026 |
| Gewicht | 1816 Kg |
| Koppel | 260 Nm |
|---|---|
| Onderhoudsboekjes | Dealer onderhouden |
| Vermogen | 136 pk (100 kw) |
Elektrische specificaties
| Actieradius tot | 336 km |
|---|---|
| Accucapaciteit | 50 kWh |
| Laadvermogen | 11 kW |
| Snellaadvermogen | 100 kW |
| Gemiddeld verbruik | 20 kWh/100 km |
Omschrijving
Opties
| airco |
| bestuurdersstoel in hoogte verstelbaar |
| comfortstoel(en) |
| cruise control |
| full-LED koplampen |
| parkeersensor achter |
| passagiersstoel |
| zijschuifdeur rechts |
| 11 kW lader |
| Achteruitrijcamera |
| alarm klasse 1(startblokkering) |
| Anti Blokkeer Systeem |
| Anti doorSlip Regeling |
| Apple Carplay/Android Auto |
| automatische snelheids begrenzing |
| Autonomous Emergency Braking |
| bandenspanningscontrolesysteem |
| bestuurdersairbag |
| Bluetooth telefoonvoorbereiding |
| boordcomputer |
| buitenspiegels elektrisch verstelbaar |
| buitenspiegels verwarmbaar |
| centrale deurvergrendeling met afstandsbediening |
| connected services |
| DAB ontvanger |
| dimlichten automatisch |
| elektrische ramen voor |
| Elektronisch Stabiliteits Programma |
| elektronische remkrachtverdeling |
| hill hold functie |
| hoofd airbag(s) voor |
| Instructieboekjes aanwezig |
| interieur voorverwarmingsinstallatie |
| kleur wit |
| Laadruimte-pakket |
| Multimedia-pakket |
| multimedia-voorbereiding |
| Onderhoudsboekje (fysiek) |
| oplaadmogelijkheid |
| passagiersairbag |
| radio |
| Reservewiel |
| Reservewiel en krik |
| Rookvrij |
| spraakbediening |
| Stoelen-pakket |
| stoffen bekleding |
| stuur verstelbaar |
| stuurbekrachtiging snelheidsafhankelijk |
| stuurwiel multifunctioneel |
| tussenschot volledig |
| Tweede sleutel met afstandsbediening |
| Volledige dealeronderhoudshistorie beschikbaar |
| warmtepomp |
| WiFi voorbereiding |
| zij airbag(s) voor |
Inruilwaarde berekenen



