













Opel Zafira
Standaard - Electric
- Elektrisch bedienbare en verwarmde buitenspiegels
- LED koplampen met LED dagrijverlichting
- Licht- en regensensor
- Multi-mode toggle (ECO, NORMAL, POWER)
- Parkeersensoren achter
Terug naar overzicht 9x bekeken
Specificaties
| Kenteken | NL 228091824 |
|---|---|
| Carrosserie | MPV |
| Bouwjaar | 2026 |
| Kleur | Diamond Black (zwart metallic) |
|---|---|
| Brandstof | Elektrisch |
| Energielabel | A |
| Transmissie | Automaat |
|---|---|
| Bekleding | Stof |
| Aantal deuren | 4 |
| Acceleratie | 11,9 s |
|---|---|
| Afmetingen in cm (L B H) | 498 X 192 X 190 |
| BTW/Marge regeling | BTW is aftrekbaar |
| Gewicht | 2065 Kg |
|---|---|
| Koppel | 260 Nm |
| Max trekgewicht | 1000 Kg |
|---|
Elektrische specificaties
| Actieradius tot | 345 km |
|---|---|
| Accucapaciteit | 75 kWh |
| Laadvermogen | 7 kW |
| Snellaadvermogen | 100 kW |
| Opladen AC (20-80%) | 7u |
Omschrijving
Opties
| Elektrisch bedienbare en verwarmde buitenspiegels |
| LED koplampen met LED dagrijverlichting |
| Licht- en regensensor |
| Multi-mode toggle (ECO, NORMAL, POWER) |
| Parkeersensoren achter |
| 10'' Digitaal instrumentenpaneel |
| 10" kleuren Touchscreen FM/DAB+-Radio met Bluetooth, USB-A aansluiting |
| 17" stalen velgen met zwarte naafdop en 225/55 R17 banden |
| 2e zitrij in 2/3 1/3 configuratie met ISOFIX + 3-zitsbank op 3e zitrij zonder ISOFIX |
| 3 regeneratieve rem modi via paddles achter stuurwiel |
| 4 USB-C aansluitingen (2 op dashboard, 2 bij 2e zitrij |
| 5" Touchscreen FM/DAB+-Radio met Bluetooth, USB aansluiting |
| 8 jaar of 160.000 km fabrieksgarantie op het batterijpakket (tot 70% van de laadcapaciteit) |
| ACC Pakket |
| Acht luidsprekers (zes vóór en twee op 2e zitrij) |
| Achterklep met raam, ruitenwisser en verwarming |
| Advanced Emergency Braking system |
| Aflegvak bovenop dashboard |
| Afstandsbediening voor centrale deurvergrendeling |
| Antiblokkeersysteem (ABS) inclusief noodremassistentie (NRA) |
| Audiobediening op stuurwiel |
| Auto Airco Pakket |
| Automatisch inschakelende verlichting en ruitenwissers |
| Bandenopblaas/reparatiekit |
| Bank voorpassagiers met opbergruimte |
| Bekerhouder links en rechts op dashboard |
| Bestuurdersairbag en uitschakelbare passagiersairbag |
| Bevestigingspunten voor dakdragers of imperiaal (3 punten met achterklep, 5 met achterdeuren) |
| Binnendeurgrepen in chroom |
| Bovenste dashboardkastje met klep en lampje passagierszijde |
| Coffee Break Alert (waarschuwing na twee uur onafgebroken rijden) |
| Connect NAV Pakket |
| Cruise control met snelheidsbegrenzer (bediening achter het stuurwiel) |
| Dagrijverlichting Halogeen |
| DC Snelladen tot 100 kW |
| Driepuntsgordels met pyrotechnische gordelspanners |
| Driver Attention Alert (level 4), met camera op de A-stijl |
| Elektrisch bedienbare ramen voor met one-touch functie |
| Elektrisch inklapbare buitenspiegels |
| Elektrische parkeerrem |
| Elektronisch bediende handrem |
| Elektronisch Stabiliteits Programma (ESP) |
| Extra getinte ramen op 2e zitrij (30% lichtondoorlatend) |
| Geluidswerende voorruit |
| Getint glas (70% lichtdoorlatend) |
| Geventileerde schijfremmen vóór en massieve schijfremmen achter |
| Gordijnairbags bij 2e en 3e zitrij |
| Handmatige airconditioning |
| High Beam Assist |
| Hill Start Assist |
| In carrosseriekleur gespoten handgrepen en bumpers |
| In hoogte en diepte verstelbaar stuurwiel |
| In hoogte verstelbare bestuurdersstoel met armsteun |
| In hoogte verstelbare bestuurdersstoel met lendensteun en armsteun |
| Intelligent Speed Assistance en Lane Keeping Assist |
| Korte antenne (200mm) haaienvin type |
| Laadkabel geschikt voor 11 kW 3 fase laden (CCS type 2) |
| Linker zijschuifdeur |
| Luxe paneel afwerkingen linker paneel en zijschuifdeur in de passagiersruimte |
| Mirror Screen (Apple CarPlay/Android Auto) |
| Mistlampen in voorbumper |
| Onboard lader 11Kw - 3 fase |
| Opel Connect |
| Open onderste dashboardkastje passagierszijde |
| Opklapbare en neerklapbare bank in 2/3-1/3 configuratie op 2e en 3e zitrij met in hoogte verstelbare hoofdsteunen en Isofix |
| Passagiersbank met opbergvak onder de zitting |
| Passagiersstoel met armsteun |
| Plafonnière vóór met leeslampje en 2 plafonnières achter |
| Stof bekleding Zwart stof |
| Stuurbekrachtiging (elektro-hydraulisch) |
| TPMS Bandenspanningscontrole |
| USB-aansluiting |
| Voorverwarmen/-koelen via MyOpel app |
| Warmtewerende voorruit |
| Zij- en hoofdairbag bestuurders en passagier |
| Zijschuifdeur rechts |
| Zijstootlijsten en buitenspiegels in zwart metallic gespoten |
| Zonneklep met LED verlichte make-up spiegel |
| Zwart/wit LED digitaal instrumentenpaneel met snelheidsmeter, batterijstatus |
| Zwarte bumpers en stootlijsten |
| Zwarte deurgrepen en spiegelkappen |


